МОСКОВСКИЙ GYDVIN
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Как подготовиться к собеседованию на работу?

Перейти вниз

Как подготовиться к собеседованию на работу? Empty Как подготовиться к собеседованию на работу?

Сообщение автор onnight Вт Фев 27, 2024 6:06 am

Как подготовиться к собеседованию на работу?

onnight

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2020-10-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Как подготовиться к собеседованию на работу? Empty Re: Как подготовиться к собеседованию на работу?

Сообщение автор Бюжод Сб Мар 02, 2024 8:58 am

Ты что, себе рассказываешь сказки? Проходит как обычно?

Бюжод

Сообщения : 4
Дата регистрации : 2019-12-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Как подготовиться к собеседованию на работу? Empty Re: Как подготовиться к собеседованию на работу?

Сообщение автор Citrus Сб Мар 09, 2024 7:47 am

Как предполагается. Стандартный ответ?

Citrus

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2020-03-02

Вернуться к началу Перейти вниз

Как подготовиться к собеседованию на работу? Empty Re: Как подготовиться к собеседованию на работу?

Сообщение автор Edvard Пн Апр 22, 2024 1:58 pm

Я вивчаю комп’ютерні науки в університеті та зараз активно шукаю роботу в ІТ. Мене цікавить, де можна знайти надійні вакансії, які б дозволили мені одночасно працювати та навчатись. Чи може хтось порекомендувати платформи чи компанії, які підтримують гнучкий графік та дають можливість працювати над цікавими проектами? Це дуже важливо для мене, щоб знайти роботу, де я зможу розвивати свої навички та отримувати корисний досвід.

Edvard

Сообщения : 9
Дата регистрации : 2023-08-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Как подготовиться к собеседованию на работу? Empty Re: Как подготовиться к собеседованию на работу?

Сообщение автор vivin Пн Апр 22, 2024 2:00 pm

Я працюю в компанії "Галактика", яка активно підтримує студентів, таких як ти, і пропонує гнучкі години роботи. У них є декілька вакансій, які можуть бути цікавими для тебе. По-перше, вони шукають junior developers, особливо з досвідом у програмуванні на Java і Python. Також є можливості для стажування, де ти можеш працювати над реальними проектами під керівництвом досвідчених наставників. Компанія "Галактика" має декілька проектів в галузі розробки програмного забезпечення, а також у сфері штучного інтелекту, де ти можеш набути досвід роботи з передовими технологіями. Перейди сюди і переконайся сам, що вони цінують ініціативність та готовність до навчання, тому твоє бажання розвиватися і набиратися досвіду під час навчання буде великою перевагою.


vivin

Сообщения : 5
Дата регистрации : 2023-06-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения